Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. TÜM FİYATLARIMIZDA BELİRTİLMEDİĞİ SÜRECECE KDV HARİÇTİR !
4 rengin üzerine 4 farklı pantone dahi basabiliriz sonuçta Heidelberg CD 102 mükemmel pozalamaya çok güçlü makas sistemine sahiptir kağıdın ve renklerin kaçabileceği bir yer yok. Dispersiyon lak yerine mat veya parlak vernik atıyoruz isterseniz tüm tabakaya isterseniz lokal bu sayede maliyeti düşürüyoruz.
Tabi ki! İşleriniz baskıya girmeden mutlaka bize danışın.
HAYIR. Anlaşmalı kargo Ambar ve Nakliye ile her gün hafta içi 18.30'a kadar Cumartesi 14.00 a kadar sevkiyat.
Lütfen işiniz siparişe dönüşürken bu hizmeti istediğinizi belirtiniz.
İş dosyanızda herhangi bir hata olmadığı sürece işinizin adet sayısı kalıp sayısı ve özelliğine göre değişkenlik gösterir. Mesela; Gazete çıkarıyorsanız size 3 gün diyemeyiz 24 saat içinde pakete hazır olur.Ama 300 sayfalık bir katalog için 24 saatte teslim ederiz diyemeyiz ortalama 7 gün içinde paketlenir. Lütfen teklif formunda teslim tarihini unutmayınız.
Biz bu işleri yaptık bakın ne kadar güzel yapıyoruz demek istemiyoruz.Ankara Ofsette bastırdım gerçekten kaliteli ve zamanında teslim ettiler cümlesini bizi referans gösterecek kişilerden duymanızı istiyoruz.Bu bizim için en büyük referanstır.
Makine resimlerimizde PHOTOSHOP yoktur.Kullandığımız makinalar internetten alınmış fotoğraflar değildir.Bir çayımızı içmeye geldiğinizde göreceğiniz makinalardır.